Arsa Talep Formu

Ç

HAKKIMIZDA

Route2Turkey,  2009 yılında yatırım danışmanlığı, tanıtım, reklam hizmetleri yapmak için Türkiye’de kurulmuştur. Şirketin faaliyet konusu Türkiye ve yurtdışında yatırım danışmanlığı ve satış pazarlama işleri yapmak ile gayrimenkul alımı, yapımı, geliştirmesi ve satımını gerçekleştirmektir.

01. Vizyonumuz

İnsanlara güvenli ve akıllı yatırım imkanları sunmak, proje ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayarak ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

02. Misyonumuz

İnsanlara ulaşılabilir yaşam alanları sunmak ve geleceğe uzun ve kısa vadede akıllı yatırım yapmalarını sağlamaktır.

KURUMSAL PRENSİPLER

Yüksek kalitede ve maliyet avantajlı yatırım yapabileceğiniz ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Amacımız; insanlara beklenti ve istekleri doğrultusunda güvenli, kaliteli ve avantajlı yaşam alanları oluşturarak; geleceğe uzun ve kısa vadeli yatırım yapmalarını sağlamaktır.

AKILLI ÇÖZÜMLER

Geleceğe uzun ve kısa vadeli yatırım için çözümler sunan ve karar vermenizi kolaylaştıran Ekovilla Properties farklı yatırım kaynaklarını beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre sunmaktadır.

ev1

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Metodlar. Proaktif yeniliklçi…

sureklılık

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

shutterstock_124476025

YAPI KÜLTÜRÜ

Etkileşimli. Güncel. Teknolojiyi takip eden. Süreç odaklı. Proaktif.

MORTGAGE

Sorunlara çözüm odaklı yaklaşım…

İHTİYAÇLARINIZI ÖĞRENİN. YARINA NE KADAR HAZIRSINIZ?

HIZLA KALKINAN VE GELİŞEN TÜRKİYE’NİN YARINLARINA NE KADAR HAZIRSINIZ?
YARINA HAZIRIM DİYORSANIZ..

Yurtiçi ve yurtdışı piyasalar ve araştırma bölümleri ile koordineli çalışarak, insanların beklentilerini değerlendirdikten sonra yatırımcılarına özel yatırım önerileri haline dönüştürmekteyiz.

Yatırımcıların alım satım kararları yine yatırım danışmanları tarafından yönlendirilmektedir.

FAALİYET  ALANLARI

İnsanların ihtiyaçlarını analiz ederek bütçelerine uygun konut projeleri tasarlarken aynı zamanda geleceğe uzun, orta, kısa vadeli yatırım yapabilecekleri imkânlar sağlıyoruz.

Route2Turkey olarak, daha iyi bir yaşam ve konfor arayışında olan herkes için prestijli ve kârlı yatırım alternatifleri sunuyoruz.

Toprak üzerinde önemli bir yatırım kanalı olan özellikle gelişim potansiyelinin üst seviyelerde olduğu bölgelerden arsa ve arazi sahibi olmak, geleceğe uzun vadeli yatırım yapmak anlamında önemli bir yere sahiptir.

Beklentileriniz çerçevesinde mevcut arsanızın üzerinde en kârlı projeyi geliştirebilir; aynı zamanda arsa ve arazi arayışlarınızda yatırım yapmak istediğiniz bölgelerle ilgili en kârlı yatırımı yapmanızı sağlıyoruz.

Arsa ve arazi proje kapsamında yer alan imar plânı, mekânsal bilgiler ve yapı plânlamasıyla ilgili tüm uygulama etapları ve esasları tam entegreli olacak şekilde konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından güvenli olarak gerçekleştirilmektedir.